Sziasztok!
Elég sok rossz dolog történt így egyszerre a bloggal kapcsolatban... A gépem összeomlott, bátyám neki állt javítgatni bár úgy, hogy én közben nem voltam itthon és így most nemigazán tudok arról merre kóvályognak a fényképeim amik arra vártak, hogy ide felkerüljenek... Bátyám közben dolgozik, nagyon ritkán van itthon, ha mégis, akkor pedig elég kevés időre és nincs ideje arra, hogy tovább szerelje a gépemet. Ez egy dolog, de közben még az eddig ingyenes fotószerkesztő programom legtöbb effektje amit sokszor használok, fizetőssé vált, és alig maradt pár olyan dolog amivel dolgozni tudok. Valószínűleg ha kész lesz a gép, neki állok keresgélni egy hasonló képszerkesztő programot amit könnyű kezelni. Sajnos most egy időre be is szünetelek, és még magam sem tudom mennyi lesz ez az idő, remélem minél hamarabb mert azóta csak gyűlik a sok fotóm és nem tudom megosztani senkivel, és ha oda is jutok, akkor meg el leszek a szépítésükkel halmozva...:)
Addig is nézegessétek vissza a régebbi képeimet, üdv mindenkinek! :)