2012. augusztus 24., péntek

5. Naplemente

Ezek a naplementék most mind kizárólag a Balatonon készült, amikor nyaraltam! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Felirat hozzáadása

















Remélem tetszettek a képek! :)

2012. augusztus 23., csütörtök

Coming soon...

Sziasztok! Nemsokára új képekkel jövök újra, hamarosan elkezdem őket töltögetni felfele :). Addig is bemutatom az új logót/szignót, és felsorolom eddig milyenek voltak. A régit, ami egyébként végig lett volna ugye megszüntette a képszerkesztő programom, most adott újakat, és találtam jobbat annál amit az első helyett használtam. Ha esetleg valamelyik jobban tetszene mint ami most fog következni, megírhatjátok nyugodtan kommentárba, vagy e-mail-en :).

1.
2.
3. az újonc :)