2012. április 30., hétfő

Szünet, és videók...

Sajnos a képszerkesztő, amivel szebbé teszem a képeimet, és amivel a szignót teszem rájuk, megszűnt... Újabb oldalt fejleszt a program, ami viszont idő, míg feltöltik rá az ugyanolyan effekteket, betűtípusokat mint amilyen volt. Legalábbis reménykedem benne, hogy visszateszik azokat, mert nem szünetelhetek örökké! Pedig sok képet összegyűjtöttem már, hogy feltegyem őket. Nem tudom mi lesz így egy darabig :(
(A betűtípusa a szignómnak, ami elvileg megszűnt most...)

Addig is hogy ne nagyon unatkozzatok, megmutatom a videóimat, mert azokat is szívesen szerkesztek :). Bár legtöbb lovas, és nincs sok köze a fotózáshoz, de valamivel el kell ütni az időmet mire felépül az új képvarázslóm...

1.: Ariellel az első versenyünk 2011.08.20.-án :) ↓
2.: Néhány pillanat Ariellel 2011. nyarán :) ↓
3.: Egyik oktatómnak-barátnőmnek, Babának készült videó róla, és kedvenc lovairól :) ↓
4.: Merciről és lováról Regináról is csináltam régen egy videót amikor még jóban voltunk... ↓
5.: Arielről és rólam egy videó, hogy rég együtt vagyunk és sok mindenben volt már részünk!:) ↓
6.: 2011. Mikulásos lovaglás Ariellel :) ↓
7.: Másik oktatómnak-barátnőmnek, Juditnak csináltam egy videót néhány lóval együtt :) ↓
8.: Az egyik kedvenc lovammal, Rigóval 2 nap videói összefoglalva :) ↓
9.: Néhány vicces pillanat / videó a lovardában, mikor "kicsit" hülyéskedünk :P ↓
10.: Az első olyan telem Ariellel amikor lovagoltam is hóban! Egyik legjobb napunk volt :) ↓
11.: Találtam két videót, és csak gondoltam összedobok valamit unaloműzésből...:) ↓
12.: Szmoki cica emlékvideója...de sajnos a YouTube letiltotta a zenét alóla... ↓
13.: 2012. Márciusi összefoglaló videó Arielről és rólam :) ↓
14.: Egy nagyon jó nap Ariellel egy váratlan lovaglással utcai ruhában, hisz egyszer élünk! :D ↓

Hát egyenlőre "csak" ennyi, még belinkelem a csatornámat is: http://www.youtube.com/user/lilcid22?feature=mhee és akkor ennyi lenne mára! Sziasztok :)

2012. április 15., vasárnap

5.Ariel

100.BEJEGYZÉS! És újabb képek Arielről itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Edina és Ariel :)

Télen :)

Aranyos

Szürkés

Szépia

Orrocska :)

Szépség

-Mi van ott?

Zabla

Fülecskék :)

Gyöngyszem :)
Remélem tetszettek a képek! :)

5.Aida

Újabb képek Aidáról itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Szépség :)

Hátrafordult

Ácsorgás

Helloszia :)

Logószerű

Naplementés
Remélem tetszettek a képek! :)

2012. április 14., szombat

5.Rigó

Újabb képek Rigócskáról itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Profil :)

Sárosan...

Nyelvet ki!

Kis dinó :)

Fák
Remélem tetszettek a képek! :)

+++Márkó

Újabb képek Márkóról itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Legel :)
Remélem tetszettek a képek! :)

5.Bella

Újabb képek Belláról itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Bellácska :)

Naplemente (kivilágosodó)

Futószárazás közben
Remélem tetszettek a képek! :)

5.Bíborka

Újabb képek Bibiről itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Bíbor és Edina :)

Szép kék kötőfékben

Bibi :)
Remélem tetszettek a képek! :)

+Koni

Újabb képek Koniról és Esztiről itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Lovaglás

Eszti és Koni :)

Szépek :)

Konika olvadáskor
Remélem tetszettek a képek! :)

++Kitti

Újabb képek Kittikéről itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Szép Kittike :)
Buksi :)


Ácsorgás
Remélem tetszettek a képek! :)

+Szerénke

Újabb képek Szeriről itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Logószerű :)
Remélem tetszettek a képek! :)

+Mosoly

Újabb képek Mosiról itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Mosolyka :)
Remélem tetszettek a képek! :)

Paci

Bemutatnám a legújabb lovacskát, Pacit, aki egyébként Sára vagyis Saci, de a gazdája csak Pacinak hívja :). Bértartott arab, szürke kanca lovacska. Gazdája Tamás esténként kijár hozzá és futószárazik vele. Ha jól vagyok informálva akkor 6 éves, de ez nem olyan biztos. Több információt nem tudok adni mivel nem annyira ismerem. Annyit viszont észrevettem, hogy szereti ha simogatják. Aranyos kis lovacska! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
-Ez mi? Ehető?

Alulról
Cuki pofa :)

Naplemente a szemében
 Remélem tetszettek a képek! :)

+++Regina

Újabb képek Regiről és Merciről itt! Bár több kép Merciről nem lesz, csak Regináról, mivel Merci már nem nálunk lovagol és kicsit össze is kaptunk...Szóval innentől csak Regis képek várhatóak! :(
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Szia Regi :)

Jön

Naplemente a szemében :)

Mercivel
 ( a kép azért szürke árnyalatban van , mert ez az utolsó képem róluk...)
Remélem tetszettek a képek! :)

2012. április 13., péntek

5.Lidérc

Újabb képek Lidérckéről itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Járkál

Szépfiú :)

-Helloszia Lidérc vagyok ;)

-Pózoljak a kamerának?

-Azmi?

Iszik :)
Remélem tetszettek a képek! :)