![]() |
| (A betűtípusa a szignómnak, ami elvileg megszűnt most...) |
Addig is hogy ne nagyon unatkozzatok, megmutatom a videóimat, mert azokat is szívesen szerkesztek :). Bár legtöbb lovas, és nincs sok köze a fotózáshoz, de valamivel el kell ütni az időmet mire felépül az új képvarázslóm...
1.: Ariellel az első versenyünk 2011.08.20.-án :) ↓
1.: Ariellel az első versenyünk 2011.08.20.-án :) ↓
2.: Néhány pillanat Ariellel 2011. nyarán :) ↓
3.: Egyik oktatómnak-barátnőmnek, Babának készült videó róla, és kedvenc lovairól :) ↓
4.: Merciről és lováról Regináról is csináltam régen egy videót amikor még jóban voltunk... ↓
5.: Arielről és rólam egy videó, hogy rég együtt vagyunk és sok mindenben volt már részünk!:) ↓
6.: 2011. Mikulásos lovaglás Ariellel :) ↓
7.: Másik oktatómnak-barátnőmnek, Juditnak csináltam egy videót néhány lóval együtt :) ↓
8.: Az egyik kedvenc lovammal, Rigóval 2 nap videói összefoglalva :) ↓
9.: Néhány vicces pillanat / videó a lovardában, mikor "kicsit" hülyéskedünk :P ↓
10.: Az első olyan telem Ariellel amikor lovagoltam is hóban! Egyik legjobb napunk volt :) ↓
11.: Találtam két videót, és csak gondoltam összedobok valamit unaloműzésből...:) ↓
12.: Szmoki cica emlékvideója...de sajnos a YouTube letiltotta a zenét alóla... ↓
13.: 2012. Márciusi összefoglaló videó Arielről és rólam :) ↓
14.: Egy nagyon jó nap Ariellel egy váratlan lovaglással utcai ruhában, hisz egyszer élünk! :D ↓
Hát egyenlőre "csak" ennyi, még belinkelem a csatornámat is: http://www.youtube.com/user/lilcid22?feature=mhee és akkor ennyi lenne mára! Sziasztok :)




















































