2012. április 12., csütörtök

Tiszavalk

2012.04.01.-én elmentünk Tiszavalkra, hogy megnézzünk egy mént Bíborka számára. Kenzo lett a kiválasztott, nemsokára megtörténik a fedezés is. Nagyon sok állatot láttunk, főként lovakat. Kattintgattam egy kicsit úgyhogy megmutatom ezeket a képeket! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Esznek a lovak :)

Csikó :)

Csacsi :)

Szamár :)

Lipicai kanca

Úgyszintén :)

Viola paci érintése hozzám

Kis shetlandi póni és Baba érintése :)

Viola lovacska :)

Viola: Lipicai kanca

Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése