Újabb képek Szmoki cicáról, de sajnos ezek az utolsó képek amivel szolgálni tudok, ugyanis Szmokit 2012.03.13.-án elütötték és már nem tudtak rajta segíteni a legnagyobb bánatunkra :''( . Ő már a felhőkben fogdos egereket, játszik és figyel ránk... Nyugodjon örök békében! :'(
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
 |
| Szmoki pofi :) |
 |
| Egyfülű :) |
 |
| A sírja... |
Remélem tetszettek a képek! :(
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése