2012. április 30., hétfő

Szünet, és videók...

Sajnos a képszerkesztő, amivel szebbé teszem a képeimet, és amivel a szignót teszem rájuk, megszűnt... Újabb oldalt fejleszt a program, ami viszont idő, míg feltöltik rá az ugyanolyan effekteket, betűtípusokat mint amilyen volt. Legalábbis reménykedem benne, hogy visszateszik azokat, mert nem szünetelhetek örökké! Pedig sok képet összegyűjtöttem már, hogy feltegyem őket. Nem tudom mi lesz így egy darabig :(
(A betűtípusa a szignómnak, ami elvileg megszűnt most...)

Addig is hogy ne nagyon unatkozzatok, megmutatom a videóimat, mert azokat is szívesen szerkesztek :). Bár legtöbb lovas, és nincs sok köze a fotózáshoz, de valamivel el kell ütni az időmet mire felépül az új képvarázslóm...

1.: Ariellel az első versenyünk 2011.08.20.-án :) ↓
2.: Néhány pillanat Ariellel 2011. nyarán :) ↓
3.: Egyik oktatómnak-barátnőmnek, Babának készült videó róla, és kedvenc lovairól :) ↓
4.: Merciről és lováról Regináról is csináltam régen egy videót amikor még jóban voltunk... ↓
5.: Arielről és rólam egy videó, hogy rég együtt vagyunk és sok mindenben volt már részünk!:) ↓
6.: 2011. Mikulásos lovaglás Ariellel :) ↓
7.: Másik oktatómnak-barátnőmnek, Juditnak csináltam egy videót néhány lóval együtt :) ↓
8.: Az egyik kedvenc lovammal, Rigóval 2 nap videói összefoglalva :) ↓
9.: Néhány vicces pillanat / videó a lovardában, mikor "kicsit" hülyéskedünk :P ↓
10.: Az első olyan telem Ariellel amikor lovagoltam is hóban! Egyik legjobb napunk volt :) ↓
11.: Találtam két videót, és csak gondoltam összedobok valamit unaloműzésből...:) ↓
12.: Szmoki cica emlékvideója...de sajnos a YouTube letiltotta a zenét alóla... ↓
13.: 2012. Márciusi összefoglaló videó Arielről és rólam :) ↓
14.: Egy nagyon jó nap Ariellel egy váratlan lovaglással utcai ruhában, hisz egyszer élünk! :D ↓

Hát egyenlőre "csak" ennyi, még belinkelem a csatornámat is: http://www.youtube.com/user/lilcid22?feature=mhee és akkor ennyi lenne mára! Sziasztok :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése