2012. május 30., szerda

Macskák

Szmoki után lett két befogadott cicapárunk, egy szürke cirmos nőstény (Vaksi), akinek szembetegségei miatt a bal szemét el kellett távolítani, és egy vörös kandúr (Vöri). Mellettük a házunk Macskaközponttá alakult, így vannak vendégcicáink: a szomszéd cirmos nőstény Mizu és fekete nőstény kölyke Gombszemű (Picur) és négy kisebb cicája akik most cseperednek ; és egy füst-szürke kandúr a Busafejű. Tehát a sok cicáról így sok kép is született... :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg is található! ;P)
Vöri fát mászik :)

Vaksi virágok közé bújik :)

Mizu kiscicái 1.

Vörike pihen

Vöri

Mizu kiscicái 2.

Vörike a fán

Vöri fáradt :)

Mizu kiscicái 3.

Mizu kiscicái 4.

Mizu kiscicái 5.

Mizu mama :)

Busafejű

A lovardában Lord cica és gyönyörű sárga szeme

Vöri fekszik :)

Profilból

Les :)

-Mire vadásszak?...

Vaksi a fűben :)
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése