KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
![]() |
| Beysha jön be |
![]() |
| Box ablakban :) |
![]() |
| Bey, és hátul Aida-Ariel :) |
Remélem tetszettek a képek! :)
![]() |
| Alíz legel :) |
![]() |
| Kiemelve :) |
![]() |
| Jenny a legelőn :) |
![]() |
| Gyönyörű teremtmények! :) |
![]() |
| Rigó és Dallam 2010 |
![]() |
| Dallam, Bianka, rigó |
![]() |
| Ariel, Aida :) |
![]() |
| Úgyszintén |
![]() |
| Bíborka és Bella |
![]() |
| Beysha elöl...:) |
![]() |
| Hattyú a Balatonon |
![]() |
| Szintén :) |
![]() |
| Szitakötő 1. |
![]() |
| Szitakötő 2. |
![]() |
| Szitakötő 3. |
![]() |
| Szitakötő 4. |
![]() |
| Koronás keresztespók |
![]() |
| Gibbon a vízparton |
![]() |
| Gibbon és a kicsinye |
![]() |
| Sexy fiú beállás :P |
![]() |
| Elefánt |
![]() |
| ,,A remény hal meg utoljára..." |
![]() |
| Láma |
![]() |
| Láma csikó |
![]() |
| Páva |
![]() |
| Szép színes :) |
![]() |
| Hópihe páva :) |
![]() |
| Gyönyörű :) |
![]() |
| Toko tukán |
![]() |
| Fehér galamb |
![]() |
| Kötőfék kiemelve :) |
![]() |
| Versenyünkre készülve az első bogyó elkészült :) |
![]() |
| Fás |
![]() |
| Az ősz első képe róla 2011-ben :) |
![]() |
| Röfög nekem :) |
![]() |
| Sunshine |
![]() |
| Édes :) |
![]() |
| Jön |
![]() |
| Bellával a háttérben |
![]() |
| Megy inni |
![]() |
| Szintén :) |
![]() |
| Megint a kötőfék :) |
![]() |
| Háta mögül |
![]() |
| Zöld füves-kék eges |
![]() |
| Legel :) |
![]() |
| Szép kislány :) |