KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
![]() |
| Kötőfék kiemelve :) |
![]() |
| Versenyünkre készülve az első bogyó elkészült :) |
![]() |
| Fás |
![]() |
| Az ősz első képe róla 2011-ben :) |
![]() |
| Röfög nekem :) |
![]() |
| Sunshine |
![]() |
| Édes :) |
![]() |
| Jön |
![]() |
| Bellával a háttérben |
![]() |
| Megy inni |
![]() |
| Szintén :) |
![]() |
| Megint a kötőfék :) |
![]() |
| Háta mögül |
![]() |
| Zöld füves-kék eges |
![]() |
| Legel :) |
![]() |
| Szép kislány :) |
Remélem tetszettek a képek! :)
















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése