2012. február 13., hétfő

+Ariel

Újabb képek Arielről itt! :))
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Kötőfék kiemelve :)

Versenyünkre készülve az első bogyó elkészült :) 
Fás

Az ősz első képe róla 2011-ben :)

Röfög nekem :)

Sunshine

Édes :)

Jön

Bellával a háttérben

Megy inni

Szintén :)

Megint a kötőfék :)

Háta mögül

Zöld füves-kék eges

Legel :)

Szép kislány :)
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése