Újabb képek a Nyíregyházi Zoo-ból, a Balatonról, és egyéb állatokról amiket lekaptam :).
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
![]() |
| Hattyú a Balatonon |
![]() |
| Szintén :) |
![]() |
| Szitakötő 1. |
![]() |
| Szitakötő 2. |
![]() |
| Szitakötő 3. |
![]() |
| Szitakötő 4. |
![]() |
| Koronás keresztespók |
![]() |
| Gibbon a vízparton |
![]() |
| Gibbon és a kicsinye |
![]() |
| Sexy fiú beállás :P |
![]() |
| Elefánt |
![]() |
| ,,A remény hal meg utoljára..." |
![]() |
| Láma |
![]() |
| Láma csikó |
![]() |
| Páva |
![]() |
| Szép színes :) |
![]() |
| Hópihe páva :) |
![]() |
| Gyönyörű :) |
![]() |
| Toko tukán |
![]() |
| Fehér galamb |
Remélem tetszettek a képek! :)




















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése