2012. február 15., szerda

++Állatok

Na elkezdem kiüríteni a 3. CD-met is! :)
Újabb képek a Nyíregyházi Zoo-ból, a Balatonról, és egyéb állatokról amiket lekaptam :).
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Hattyú a Balatonon 

Szintén :)

Szitakötő 1.

Szitakötő 2.

Szitakötő 3.

Szitakötő 4.

Koronás keresztespók

Gibbon a vízparton

Gibbon és a kicsinye

Sexy fiú beállás :P

Elefánt

,,A remény hal meg utoljára..."

Láma

Láma csikó

Páva

Szép színes :)

Hópihe páva :)

Gyönyörű :)

Toko tukán

Fehér galamb
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése