2012. február 7., kedd

Koni

Bemutatnám Konit, aki a lovarda lova. Egy sárga Magyar Sportló herélt. Nagyon jól ugrik, és nagyon magas is :). Érdekessége, hogy amilyen nagy, annyira fél. Szereti az embereket, játékos "kis" lovacska :). Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Koni a legelőn :)

Koni és a többiek hátul

Koni legel

Koni csendélet

Judit és Koni vágtatnak

Judit és Koni elsuhannak :)

Dorka és Koni ugratnak

Szintén Dorka és Koni

Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése