2012. április 14., szombat

Paci

Bemutatnám a legújabb lovacskát, Pacit, aki egyébként Sára vagyis Saci, de a gazdája csak Pacinak hívja :). Bértartott arab, szürke kanca lovacska. Gazdája Tamás esténként kijár hozzá és futószárazik vele. Ha jól vagyok informálva akkor 6 éves, de ez nem olyan biztos. Több információt nem tudok adni mivel nem annyira ismerem. Annyit viszont észrevettem, hogy szereti ha simogatják. Aranyos kis lovacska! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
-Ez mi? Ehető?

Alulról
Cuki pofa :)

Naplemente a szemében
 Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése