Bemutatnám a legújabb lovacskát, Pacit, aki egyébként Sára vagyis Saci, de a gazdája csak Pacinak hívja :). Bértartott arab, szürke kanca lovacska. Gazdája Tamás esténként kijár hozzá és futószárazik vele. Ha jól vagyok informálva akkor 6 éves, de ez nem olyan biztos. Több információt nem tudok adni mivel nem annyira ismerem. Annyit viszont észrevettem, hogy szereti ha simogatják. Aranyos kis lovacska! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
 |
| -Ez mi? Ehető? |
 |
| Alulról |
 |
| Cuki pofa :) |
 |
| Naplemente a szemében |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése