2012. április 14., szombat

+++Regina

Újabb képek Regiről és Merciről itt! Bár több kép Merciről nem lesz, csak Regináról, mivel Merci már nem nálunk lovagol és kicsit össze is kaptunk...Szóval innentől csak Regis képek várhatóak! :(
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Szia Regi :)

Jön

Naplemente a szemében :)

Mercivel
 ( a kép azért szürke árnyalatban van , mert ez az utolsó képem róluk...)
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése