2012. április 12., csütörtök

++Duda

Újabb képek Dudáról itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található ;P)
Jön

-Helloszia, Duduska vagyok :)

Szeme

Edina orrtalálkozó
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése