Sziasztok! Nemsokára új képekkel jövök újra, hamarosan elkezdem őket töltögetni felfele :). Addig is bemutatom az új logót/szignót, és felsorolom eddig milyenek voltak. A régit, ami egyébként végig lett volna ugye megszüntette a képszerkesztő programom, most adott újakat, és találtam jobbat annál amit az első helyett használtam. Ha esetleg valamelyik jobban tetszene mint ami most fog következni, megírhatjátok nyugodtan kommentárba, vagy e-mail-en :).
 |
| 1. |
 |
| 2. |
 |
| 3. az újonc :) |
|
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése