2012. március 27., kedd

+++Beysha

Újabb képek az arab lovacskáról, itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található ;P)
Nyáron :)

Látszik hogy arab :)

Helloszia!
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése