2012. március 2., péntek

++Regina

Sok-sok új kép Regiről és gazdájáról Merciről itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Regina vágtat :)

Séta a naplementében

Futószárazás

Futószáron vágta

Regi jön

Vicces pofi :)

Pályán

Shine

Vágta

Vágtáznak :)

Szemben

Úgyszintén vágta

Sunshine és Regi

Vágta :)

-Repülööök! :D

Vágta futószáron :)

-Helloszia!

A ménessel :)

Kanyar

Merci és az "Appelbeach" :P

-Yeah!!!

Újabb kanyar

-Az mi?!

Vágta :)
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése