KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
![]() |
| Luca szeme 1. |
![]() |
| Luca szeme 2. |
![]() |
| Milán és Dani |
![]() |
| Kupola belülről |
![]() |
| Szobor Budapesten |
![]() |
| Országházat védő oroszlán szobrok |
![]() |
| Parlament |
![]() |
| Kupola |
![]() |
| Országház |
![]() |
| Szürkében |
![]() |
| Falucska |
![]() |
| Panoráma sín |
![]() |
| Dani |
![]() |
| MVSC |
![]() |
| Egyik masinám :) |
![]() |
| Szemem 1. |
![]() |
| Szemem 2. (kiszínezve) |
![]() |
| Szemem 3. |
![]() |
| Szemem 4. |
![]() |
| Szemem 5. |
![]() |
| Szemem 6. |
Remélem tetszettek a képek :)





















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése