2012. június 10., vasárnap

++Dallam

Újabb képek Dallamról itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Vágta 1.

Vágta 2.
Remélem tetszettek a képek! :)

2 megjegyzés:

  1. Nagyon jó képek lettem, nekem is van lovam! :)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszönöm szépen! :) Ő nem az én lovam, bértartott lovacska a lovardában. Az én kedvencem Ariel, róla is van bejegyzés de majd nemsokára teszek még fel új képeket! Facebookon is megtalálsz : Lilla Czehelszki
      :)

      Törlés