Czehelszki Lilla Photography - Amatőr fotográfia
Nagyon jó képek lettem, nekem is van lovam! :)
Köszönöm szépen! :) Ő nem az én lovam, bértartott lovacska a lovardában. Az én kedvencem Ariel, róla is van bejegyzés de majd nemsokára teszek még fel új képeket! Facebookon is megtalálsz : Lilla Czehelszki:)
Nagyon jó képek lettem, nekem is van lovam! :)
VálaszTörlésKöszönöm szépen! :) Ő nem az én lovam, bértartott lovacska a lovardában. Az én kedvencem Ariel, róla is van bejegyzés de majd nemsokára teszek még fel új képeket! Facebookon is megtalálsz : Lilla Czehelszki
Törlés:)