Sziasztok! V-I-S-S-Z-A-T-É-R-T-E-M !!! :) A gépem helyrejött, a képeim megvannak, kicsit szétszórva ugyan de meglettek, tehát folytatom ott ahol abbahagytam! :)
~
2012. július 22-én voltunk lovasversenyen, ahol mi is indultunk, de miután én lementem a pályán, elcsórtam barátnőm Fuji tükörreflexes fényképezőgépét, tehát elég kitapasztatlanul de nekivágtam vele fotózni kisebb-nagyobb sikerrel. Aki felismer valakit a versenyzők vagy azok lovai közül, linkelheti tovább nekik a képeket, aztán visszajelzéseket is jó lenne látni, tetszik-e nekik a fotóim.
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
 |
| Beysha és Kertész Dóra |
 |
| Our Team ♥ |
 |
| Beysha és Kertész Dóra |
 |
| Beysha és Kertész Dóra (a fókusz kicsit félresikeredett) |
 |
| Beysha és Kertész Dóra |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nagyon ügyi vagy<3
VálaszTörlésköszönöm Lusza <3 vannak ám rólad is majd ilyen-olyan képek csak várnod kell :P
Törlés