2013. május 31., péntek

2012.07.22. Nyírbátor - Póni Klub verseny

Sziasztok! V-I-S-S-Z-A-T-É-R-T-E-M !!! :) A gépem helyrejött, a képeim megvannak, kicsit szétszórva ugyan de meglettek, tehát folytatom ott ahol abbahagytam! :)
~
2012. július 22-én voltunk lovasversenyen, ahol mi is indultunk, de miután én lementem a pályán, elcsórtam barátnőm Fuji tükörreflexes fényképezőgépét, tehát elég kitapasztatlanul de nekivágtam vele fotózni kisebb-nagyobb sikerrel. Aki felismer valakit a versenyzők vagy azok lovai közül, linkelheti tovább nekik a képeket, aztán visszajelzéseket is jó lenne látni, tetszik-e nekik a fotóim.
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)

Beysha és Kertész Dóra



Our Team 










Beysha és Kertész Dóra

Beysha és Kertész Dóra (a fókusz kicsit félresikeredett)

Beysha és Kertész Dóra



Remélem tetszettek a képek! :)

2 megjegyzés: