2013. június 1., szombat

2012.09.09. Mezőnyárád - Póni Klub verseny

Tavaly egyik versenyünk előtt és után is elkezdtem fotózgatni. Aki felismer valakit a versenyzők vagy azok lovai közül, linkelheti tovább nekik a képeket, aztán visszajelzéseket is jó lenne látni, tetszenek-e a fotóim.
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)

Nagy Edina és Márkó, mögöttük Daruka Luca és Koni a melegítőpályán

(Egy névrokon az izzasztón...) :)






Nagy Edina és Márkó

Nagy Edina és Márkó

Nagy Edina és Márkó

Nagy Edina és Márkó

Daruka Luca és Koni

Daruka Luca és Koni

Nagy Edina és Márkó

Nagy Edina és Márkó
Remélem tetszettek a képeim! :)

2 megjegyzés:

  1. Nagyon jók lettek, nekem mindenhol hülye fejem van, de nem báj:DD

    VálaszTörlés
  2. köszi<3...nyugi nekem is, mindig nyitva van a szám xDDDDD

    VálaszTörlés