KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
![]() |
| Nagy Edina és Márkó, mögöttük Daruka Luca és Koni a melegítőpályán |
![]() |
| (Egy névrokon az izzasztón...) :) |
![]() |
| Nagy Edina és Márkó |
![]() |
| Nagy Edina és Márkó |
![]() |
| Nagy Edina és Márkó |
![]() |
| Nagy Edina és Márkó |
![]() |
| Daruka Luca és Koni |
![]() |
| Daruka Luca és Koni |
![]() |
| Nagy Edina és Márkó |
![]() |
| Nagy Edina és Márkó |
Remélem tetszettek a képeim! :)















Nagyon jók lettek, nekem mindenhol hülye fejem van, de nem báj:DD
VálaszTörlésköszi<3...nyugi nekem is, mindig nyitva van a szám xDDDDD
VálaszTörlés