2013. június 4., kedd

7. Ménes

Újabb képek a pacikról az Appel Lovaskertből! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)

Ariel és Aida

Ariel és Aida

Bíborka és Kitti

Ménesvágta

Lukrécia és Szerénke

Tesókák :)

Úgyszintén

Lidérc és Manfréd ismerkedése


Szofi és Beysha valamit nagyon néznek

Bianka és Bella

Beysha és Szofi

Márkó és Szofi

Elöl Kitti, hátul Aida

Fürcsi

Meleg nyári napok...:)

Aida és Kitti: "hát ez nagyon jó vicc volt!"

Bealudtak a barátnők...:)

Lukrécia és Manfréd egy kis logó képében

Lukrécia és Manfréd
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése