KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
| Ariel és Aida |
| Ariel és Aida |
| Bíborka és Kitti |
| Ménesvágta |
| Lukrécia és Szerénke |
| Tesókák :) |
| Úgyszintén |
| Lidérc és Manfréd ismerkedése |
| Szofi és Beysha valamit nagyon néznek |
| Bianka és Bella |
| Beysha és Szofi |
| Márkó és Szofi |
| Elöl Kitti, hátul Aida |
| Fürcsi |
| Meleg nyári napok...:) |
| Aida és Kitti: "hát ez nagyon jó vicc volt!" |
| Bealudtak a barátnők...:) |
| Lukrécia és Manfréd egy kis logó képében |
| Lukrécia és Manfréd |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése