2013. július 8., hétfő

6. Márkó

Újabb képek Márkóról, itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)

Judit és Márkó ugranak 1.

Judit és Márkó ugranak 2.

Akadály utáni érkezés...:)

Lobogó sörény :)

Edina és Márkó ugranak

Legelés

Szép paci :)

Pózolás 1.

Pózolás 2.

Gyönyörű ló, gyönyörű kötőfék - avagy SibuGranada reklám :)

Szirmabesenyői verseny után indulás hazafelé :)

Luca és Márkó pózolás 1.

Luca és Márkó pózolás 2.
Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése