KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
| Judit és Márkó ugranak 1. |
| Judit és Márkó ugranak 2. |
| Akadály utáni érkezés...:) |
| Lobogó sörény :) |
| Edina és Márkó ugranak |
| Legelés |
| Szép paci :) |
| Pózolás 1. |
| Pózolás 2. |
![]() |
| Gyönyörű ló, gyönyörű kötőfék - avagy SibuGranada reklám :) |
![]() |
| Szirmabesenyői verseny után indulás hazafelé :) |
| Luca és Márkó pózolás 1. |
| Luca és Márkó pózolás 2. |
Remélem tetszettek a képek! :)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése