KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
| Ivás közben valami érdekes dologra felfigyelés..:) |
| Észrevett :) |
| Legelés |
![]() |
| Gyönyörű-szép :) |
![]() |
| Tekintet...:) |
| Esti vacsi |
| Dombról fényképezve |
| Pózolás 1. |
| Tünemény:) |
| Pózolás 2. |
| Pózolás 3. |
| Anyu hátán tartva azt az okos buksit... :D |
| Pózolás 4. |
| Pózolás 5. |
| Nézz, nézz az ég felé...:) |
| Legelés |
| Sziluett 1. |
| Sziluett 2. |
| Napfényes |
Remélem tetszettek a képek! :)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése