Sziasztok! :) Végre újra itt, úgyhogy jöhetnek is az újabb képek: KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található!)
Cementgyár és a naplemente :)
Aranyhíd a Balatonon
Ez már itthon készült a lovardában egyik koraeste :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése