2014. február 24., hétfő

6. Naplemente

Sziasztok! :) Végre újra itt, úgyhogy jöhetnek is az újabb képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található!)

Cementgyár és a naplemente :)

Aranyhíd a Balatonon







Ez már itthon készült a lovardában egyik koraeste :)

Remélem tetszettek a fotók! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése