2014. február 28., péntek

++ Macskák

Legnagyobb bánatunkra a kis szürke egyszemű Vaksi cicánk 2013.01.22.-én meghalt... Elütötték, ugyanúgy mint Szmoki cicánkat is... Vöri cicánkat eléggé megviselte a testvére halála, de az idő múlásával egyre boldogabb mellettünk...:)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található!)

Vöri cica

Vöri és a hó :)

Vaksi cica

Kukucs :)






Hófehér bunda






Remélem tetszettek a fotók! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése