Legnagyobb bánatunkra a kis szürke egyszemű Vaksi cicánk 2013.01.22.-én meghalt... Elütötték, ugyanúgy mint Szmoki cicánkat is... Vöri cicánkat eléggé megviselte a testvére halála, de az idő múlásával egyre boldogabb mellettünk...:)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található!)
 |
| Vöri cica |
 |
| Vöri és a hó :) |
 |
| Vaksi cica |
 |
| Kukucs :) |
 |
| Hófehér bunda |
Remélem tetszettek a fotók! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése