| Saját szemem 1. |
| Saját szemem 2. |
| Saját szemem 3. |
| Bátyámtól ezeket kaptam névnapomra! :) |
| Ő által kapott gyönyörű becenevem 1. :D |
| Ő által kapott gyönyörű becenevem 2. :D |
| És a nickname-em :) |
| Unicornio |
| Szigligeti vár |
| Saját szemem 4. |
| Biliárd |
| Olaszország - Fa, Fű, Tégla |
Remélem tetszettek a fotók! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése