KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
![]() |
| Mászkálás :) |
![]() |
| Hátul Kitti, elől Bíborka |
![]() |
| Angol Telivérek : Mosoly - Duda |
![]() |
| Csikóvakarászás :) : Szerénke - Mosoly |
![]() |
| Háttérben balra Márkó, előtérben jobbra Ariel |
![]() |
| Új fotós helyem lett a legelő szélén álló óriás földdombon :) |
![]() |
| Rigó és Dallam |
![]() |
| Márkó és Koni |
![]() |
| Ariel és Koni puszi :) |
![]() |
| Hátulról előre: Duda, Ariel, Kitti vágta :) |
![]() |
| Beysha-Duda |
![]() |
| Ménesvágta |
![]() |
| Beysha és Regina |
![]() |
| Koni és Kitti vágtat |
![]() |
| Bíborka és Kitti |
![]() |
| Beysha és Duda |
![]() |
| Elöl Lidérc, hátul Koni |
![]() |
| Kitti és Bíbor |
![]() |
| Koni és Lidérc |
![]() |
| Egybe:) |
![]() |
| Verseny után : Ariel és Márkó |
Remélem tetszettek a képek! :)





















nagyon jók lettek kedvencem az utolsó<3<3<3 és a csikóvakarózás:D
VálaszTörlésKöszi Luca! :P <3
VálaszTörlés