2012. január 24., kedd

Aida

Aida...nagyon közel áll a szívemhez, hiszen rajta lovagoltam pici ovisként először amikor rátaláltam az Appel Lovaskertre, tehát ő is saját paci. 2004-2005-től 2 évig csak rajta lovagoltam, de egy rosszul sikeredett körmölés után patairha gyulladást kapott szegénykém...ekkor ültem át a csikójára, Arielre, aki mai napig az életem értelme, szívem csücskének kedvenc kis lovacskája :). Aida egy szürke American Saddlebred (Amerikai lovaglópóni) kanca. Mostanában már nem sántikál, és kicsik sétáltatására befogjuk őt is egy kicsit dolgozni :). Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)

Aida legel :)

Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése