2012. január 31., kedd

+Ménes

Még több kép az Appel Lovaskert lovairól itt! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Elöl Beysha, hátul Kitti kandikál ki az istállóból :)

Ménes, és Duda elöl

Rigó és Bíborka fogócska

Kesze-kusza :)

Duda és Beysha iszik

Koni, és Lidérc egy érdekes pofival :)

-Befelé kaja van!

Kitti, Beysha, Bíborka és Duda

És a csapat többi része...

Bey és Dudi

Márkó, Regina és Bíborka

Elöl Zserbó, hátul Dallam

Lukrécia és Alíz

És még egyszer Bey + Dudi

Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése