2012. január 16., hétfő

Appel Lovaskert - Ménes

Na akkor most jöjjenek a kedvenc fotóalanyaim, a lovak :). Az Appel Lovaskert lovait és bértartott lovait élvezet fényképezni játék, ménesvágta és hasonló dolgok közben. Jelenleg 19 ló van összesen a lovardában. Ebből 12 saját ló(Ariel, Aida, Bella, Kitti, Szerénke, Lukrécia, Mosoly, Bájos, Márkó, Koni, Rigó, Bíborka), 7 pedig bértartott (Dallam, Beysha, Duda, Szofi, Lidérc, Bianka, Regina). Érdemes ellátogatni a családias környezetbe, Kistokajba! Tehát jöjjenek a szépséges pacik! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni, mert a kis képek alatt szövegek vannak ;P)

Lidérc, Aida és Ariel vágtatnak :)

Kusza ménes

Bíborka és Kitti beindult :)

Elvágta

Egy része a csapatnak

Kitti és Bíbor még mindig tombol :)

Vágta!

Koni, Lidérc és Kitti elvágtat

Megindult a ménes :)

Szabadok mint a szél

,,Menjünk befele!"

,,Menjünk inni!"

,,Mi lesz itt?"

Kicsi Rigó, és a környezetbe beépülő Lidérc :)

Lukrécia Szerénke nyakán (A két testvér)

,,Szabadsááág!"

Bella és Bájos elöl

Tündér anyukájával Jennyvel

Kitti és Mosoly fogócskáznak

Aida elöl

Merci tereli őket

Tündér-Jenny-Zserbó (A család - Ők már nincsenek itt sajnos)

Kupacban
Remélem tetszettek a képek! ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése