Na akkor most jöjjenek a kedvenc fotóalanyaim, a lovak :). Az Appel Lovaskert lovait és bértartott lovait élvezet fényképezni játék, ménesvágta és hasonló dolgok közben. Jelenleg 19 ló van összesen a lovardában. Ebből 12 saját ló(Ariel, Aida, Bella, Kitti, Szerénke, Lukrécia, Mosoly, Bájos, Márkó, Koni, Rigó, Bíborka), 7 pedig bértartott (Dallam, Beysha, Duda, Szofi, Lidérc, Bianka, Regina). Érdemes ellátogatni a családias környezetbe, Kistokajba! Tehát jöjjenek a szépséges pacik! :)
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni, mert a kis képek alatt szövegek vannak ;P)
 |
| Lidérc, Aida és Ariel vágtatnak :) |
 |
| Kusza ménes |
 |
| Bíborka és Kitti beindult :) |
 |
| Elvágta |
 |
| Egy része a csapatnak |
 |
| Kitti és Bíbor még mindig tombol :) |
 |
| Vágta! |
 |
| Koni, Lidérc és Kitti elvágtat |
 |
| Megindult a ménes :) |
 |
| Szabadok mint a szél |
 |
| ,,Menjünk befele!" |
 |
| ,,Menjünk inni!" |
 |
| ,,Mi lesz itt?" |
 |
| Kicsi Rigó, és a környezetbe beépülő Lidérc :) |
 |
| Lukrécia Szerénke nyakán (A két testvér) |
 |
| ,,Szabadsááág!" |
 |
| Bella és Bájos elöl |
 |
| Tündér anyukájával Jennyvel |
 |
| Kitti és Mosoly fogócskáznak |
 |
| Aida elöl |
 |
| Merci tereli őket |
 |
| Tündér-Jenny-Zserbó (A család - Ők már nincsenek itt sajnos) |
 |
| Kupacban |
Remélem tetszettek a képek! ;)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése