Bíborka is saját lova a lovardának. Baba lova, de barátnőm Edina is nagyon szereti őt :). Egy szürke Arab félvér kanca. Rajta is lovagoltam már, nagyon kényelmesek a jármódjai :). Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg is található! ;P)
 |
| Bíborka legel |
 |
| Bíborka és a táj |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése