Duda jó/ló barátja a következő ló, Beysha :). Pej színű Shagya Arab kanca, és vele is szintén gyerekek versenyeznek ugró és díjlovagló versenyeken. Ő is bértartott. Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg van! ;P)
 |
| Beysha legel :) |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése