Következő paci, Bianka: bértartott~fajtája: Furioso North Star~neme: Kanca~színe: Sötétpej. Szeret dolgozni, viszont elég kövér :). Rajta is ültem már egy párszor. Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg is van! ;P)
 |
| Bianka lendületben :) |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése