Nos Rigó...nagyon szeretem! :) Egyik kedvenc lovacskám, és én lovagolom őt a legtöbbször, de kezdők is tanulnak rajta. 2009-ben került a lovardába tehát ő is saját ló, és azóta nagyon sokat fejlődött a viselkedése a szárnyaim alatt, de még mindig van egy-két rossz szokása. Nagyon játékos a többi lóval, főleg a "fiúkkal" szokott játszani. Régen csikóztak vele így tud feküdni és fel lehet rá ugrani a fenekén:). Póni létére nagyon szedi a lábait, így elég pörgős és gyors. Egy fekete Welsh póni herélt. :) Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
 |
| Rigócska :) |
 |
| Rigó figyel :) |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése