2012. január 24., kedd

Márkó

Márkó is saját ló, ő Judit (oktatóm) lova :). Egy pej Arab félvér herélt. Nagyon bújós, és lassúcska és nyugodt,  kezdők tanítására tökéletes :). Én is ültem már rajta nem egyszer, ugratni is próbáltam vele, mert nagyon jó ugró! :) Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)

Márkó vágtat a legelőn :)

Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése