2012. január 16., hétfő

Hollandia a gyönyörű ország

Na el is kezdem töltögetni lassacskán az "alkotásaimat".
 2011.11.23.-ától 2011.11.31.-éig Hollandiába mentünk egy kicsit kikapcsolódni anyukámmal, bátyámmal és nővéremmel. Repülővel utaztunk, és a rossz ködviszonyok miatt Eindhoven helyett Düsseldorfban, Németországban kellett leszállnunk...Később megérkeztünk Groningenbe, ahol 3 napot töltöttünk, utána Rotterdamba, majd Amsterdamba utaztunk. Egyik nap elmentünk egy régi faluba, ahol nagyon sok szélmalom volt és állat. Hollandi csodás hely! Jöjjenek tehát a majdnem mindent elmondó képek ;) KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS NAGYOBBAN MINDENT! (egyébként még történetek vannak a képek alatt szóval kicsiben is érdemes végignézegetni ;P)                                                                


Repülőből, havas hegyek :)

Repülő ablak

Repülő szárny

,,A felhők fölött mindig kék az ég!" és még hónak látszódó felhős is :P

Hollandia tele van galambokkal és sirályokkal. Az egyik kicsit csapzottabb galamb pajtit sikerült lencsevégre kapni :)

Hollandiában mindenki biciklivel jár

Nővérem :)

Bánat utca hangulat

Nővérem és víz...:)

Anya, Levi, Eme parkban

Eme a parkban

Hollandia tele van libákkal és kacsákkal is

Szintén egy libus :)

Sorházak

Búbos fejű liba, elég murisan néz ki :)

Padok a parkban

Tópart

Félhomály az erdőben

Tükröződés

Szinén egy gyönyörű park :)

Hollandiában a nagyon szép parkokból sincs hiány

Kilátó, aminek a legtetején mi is jártunk! :)

Sétány

A híres Rotterdami kockaházak alulról, ahol egy éjszakát meg is szálltunk (nővérem kandikál ki az ablakból...:P)

Régen az egyik legmodernebb ház kertje

Hollandiában még nagyon sok a gyönyörű csatornarendszer!

Itt is egy :)

Egy napozó sirály

Szintén egy park

Parkbeli élet

Tópart

Hollandia legrégebbi lovasiskoláját sem hagyhattam ki! :)

Repülő sirály

Swarovski bagoly a swarovski múzeumban

Úgyszintén a múzeumban 2 swarovski paci

Még egy csatorna

Szélmalom az egyik legrégebbi faluban

Oldstyle szélmalmok :)

Lapát

Pusztán is két kicsi szélmalom

Modernebb forma :)

Kecskékből is volt sok

Kecskék

Mekeg :)

Cuki és barátságos birkapajti :)

A homályos stílus kifejezi, hogy korán reggel félálomban gyártottam a vasútállomáson a képet...:)

Úton hazafele a repülőből

És végül de nem utolsó sorban egy leszálló galambot is elcsíptem a nagyon szép Amsterdami parkban :)
 Remélem tetszettek a képek! ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése