Na el is kezdem töltögetni lassacskán az "alkotásaimat".
2011.11.23.-ától 2011.11.31.-éig Hollandiába mentünk egy kicsit kikapcsolódni anyukámmal, bátyámmal és nővéremmel. Repülővel utaztunk, és a rossz ködviszonyok miatt Eindhoven helyett Düsseldorfban, Németországban kellett leszállnunk...Később megérkeztünk Groningenbe, ahol 3 napot töltöttünk, utána Rotterdamba, majd Amsterdamba utaztunk. Egyik nap elmentünk egy régi faluba, ahol nagyon sok szélmalom volt és állat. Hollandi csodás hely! Jöjjenek tehát a majdnem mindent elmondó képek ;) KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS NAGYOBBAN MINDENT! (egyébként még történetek vannak a képek alatt szóval kicsiben is érdemes végignézegetni ;P)
 |
| Repülőből, havas hegyek :) |
 |
| Repülő ablak |
 |
| Repülő szárny |
 |
| ,,A felhők fölött mindig kék az ég!" és még hónak látszódó felhős is :P |
 |
| Hollandia tele van galambokkal és sirályokkal. Az egyik kicsit csapzottabb galamb pajtit sikerült lencsevégre kapni :) |
 |
| Hollandiában mindenki biciklivel jár |
 |
| Nővérem :) |
 |
| Bánat utca hangulat |
 |
| Nővérem és víz...:) |
 |
| Anya, Levi, Eme parkban |
 |
| Eme a parkban |
 |
| Hollandia tele van libákkal és kacsákkal is |
 |
| Szintén egy libus :) |
 |
| Sorházak |
 |
| Búbos fejű liba, elég murisan néz ki :) |
 |
| Padok a parkban |
 |
| Tópart |
 |
| Félhomály az erdőben |
 |
| Tükröződés |
 |
| Szinén egy gyönyörű park :) |
 |
| Hollandiában a nagyon szép parkokból sincs hiány |
 |
| Kilátó, aminek a legtetején mi is jártunk! :) |
 |
| Sétány |
 |
| A híres Rotterdami kockaházak alulról, ahol egy éjszakát meg is szálltunk (nővérem kandikál ki az ablakból...:P) |
 |
| Régen az egyik legmodernebb ház kertje |
 |
| Hollandiában még nagyon sok a gyönyörű csatornarendszer! |
 |
| Itt is egy :) |
 |
| Egy napozó sirály |
 |
| Szintén egy park |
 |
| Parkbeli élet |
 |
| Tópart |
 |
| Hollandia legrégebbi lovasiskoláját sem hagyhattam ki! :) |
 |
| Repülő sirály |
 |
| Swarovski bagoly a swarovski múzeumban |
 |
| Úgyszintén a múzeumban 2 swarovski paci |
 |
| Még egy csatorna |
 |
| Szélmalom az egyik legrégebbi faluban |
 |
| Oldstyle szélmalmok :) |
 |
| Lapát |
 |
| Pusztán is két kicsi szélmalom |
 |
| Modernebb forma :) |
 |
| Kecskékből is volt sok |
 |
| Kecskék |
 |
| Mekeg :) |
 |
| Cuki és barátságos birkapajti :) |
 |
| A homályos stílus kifejezi, hogy korán reggel félálomban gyártottam a vasútállomáson a képet...:) |
 |
| Úton hazafele a repülőből |
 |
| És végül de nem utolsó sorban egy leszálló galambot is elcsíptem a nagyon szép Amsterdami parkban :) |
Remélem tetszettek a képek! ;)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése