2012. január 24., kedd

Lukrécia

Lukrécia is saját csikó. Haflingi kanca, és ha jól tudom Februárban lesznek 2 évesek Szerénke nevű tesójával, aki szintén megtalálható a lovaskertben :). Nagyon szereti Babát (oktatómat) és mivel én is nagyon jóban vagyok Babával, ezért Lukrécia féltékeny rám és engem nem nagyon szeret, hozzám sajnos sunyítva közelít :(. Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes legörgetni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Lukrécia :)

Futószárazás közben

Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése