Nos Ő lenne Szmoki, a "kiscicánk" :). 2011.06.20.-a körül hoztuk el nővérem barátjának a nagypapájától. Érdekessége, hogy anyukája és 3 testvére egytől-egyig hófehér! :) Már nagy cicafiú lett, nagyon játékos, néha inkább egy kutyára hasonlít, főleg amikor visszahozza a játékhajgumiját, hogy dobjam el neki még egyszer...:) Jöjjön tehát Szmoking fényképei!
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (érdemes azonban kicsiben és végiggörgetni, mert történetek a képekhez fűződnek ;P)
 |
| Szmoki a fán :) |
 |
| ,,De jó lenne odakint rohangálni a szép napsütésben..." |
 |
| ,,Én jó cicafiú voltam..." |
 |
| Oldstyle Szmoki |
 |
| Tétlen :D |
 |
| Szmoki-pofi :) |
 |
| Az állatok királya |
 |
| Sátáni nézés |
 |
| A teljes neve: Szmoking, de mi mindig csak Szmokinak nevezzük :) |
 |
| Bajúsz :) |
 |
| Profil |
 |
| ,,I'm sexy and I know it!" :D |
 |
| Tisztálkodni is kell, de a fán?! |
Remélem tetszettek a képek! ;)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése