2012. január 16., hétfő

Szmoki cica

Nos Ő lenne Szmoki, a "kiscicánk" :). 2011.06.20.-a körül hoztuk el nővérem barátjának a nagypapájától. Érdekessége, hogy anyukája és 3 testvére egytől-egyig hófehér! :) Már nagy cicafiú lett, nagyon játékos, néha inkább egy kutyára hasonlít, főleg amikor visszahozza a játékhajgumiját, hogy dobjam el neki még egyszer...:) Jöjjön tehát Szmoking fényképei!
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (érdemes azonban                                                         kicsiben és végiggörgetni, mert történetek a képekhez fűződnek ;P)     
Szmoki a fán :)


,,De jó lenne odakint rohangálni a szép napsütésben..."

,,Én jó cicafiú voltam..."

Oldstyle Szmoki

Tétlen :D

Szmoki-pofi :)

Az állatok királya

Sátáni nézés

A teljes neve: Szmoking, de mi mindig csak Szmokinak nevezzük :)

Bajúsz :)

Profil

,,I'm sexy and I know it!" :D

Tisztálkodni is kell, de a fán?!
Remélem tetszettek a képek! ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése