2012. január 16., hétfő

Nyíregyháza Zoo

Barátnőimmel (Babával, Judittal, Mercivel) elmentünk a Nyíregyházi állatkertbe őszi szünet valamelyik napján. Sok  cuki, szép, és egzotikus állatot láttunk. Jöjjenek tehát a képek!
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS NAGYOBBAN MINDENT! (érdemes azonban elolvasni a képek  alatti szöveget, úgyhogy végig is görgetheted ;P)

Zsiráf


Falmingók

Nagy kecskeszerű :)

Orrszarvú

Elefánt

Kakadu

Láma

Láma profil

Szintén :)

Kecskeszerű

Szintén :)

Orrszarvú
Remélem tetszettek a képek! ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése