Tehát akkor bemutatom az én kis szerelmemet, Arielt! Sajnos nem a saját lovam, hanem a lovardáé, de nagyon sokat foglalkozom vele, és eléggé megbízunk egymásban :). Aida az anyukája. Ő egy sárga American Saddlebred (Amerikai lovaglópóni) kanca, de 3/4 részben Arab. 2002.04.25-én született. 2011.08.20-án volt az első versenyünk, neki is és nekem is, és nagyon büszke voltam rá mert 5.-ek lettünk az ügyességi versenyen! :) Nagyon büszke vagyok rá mai napig! Sok kisgyerek kedvence lett, mert rajta tanulták meg az alapokat. Terepen is megbízható, és jó gyors lovacska! :) Ugratni is szépen lehetett vele, de ez már a múlt kérdése, azt most nem írnám le miért... Lényeg hogy őt nagyon sokan szeretik! :) Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes lenézni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
 |
| Ariel pofija alulról :) |
 |
| Ariel legel |
 |
| Kék szettje amit tőlem kapott :) |
 |
| Profil |
 |
| Bújócska :) |
 |
| Logószerű 1. |
 |
| Logószerű 2. |
Remélem tetszettek a képek! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése