2012. január 24., kedd

Kis kedvencem, Ariel :)

Tehát akkor bemutatom az én kis szerelmemet, Arielt! Sajnos nem a saját lovam, hanem a lovardáé, de nagyon sokat foglalkozom vele, és eléggé megbízunk egymásban :). Aida az anyukája. Ő egy sárga American Saddlebred (Amerikai lovaglópóni) kanca, de 3/4 részben Arab. 2002.04.25-én született. 2011.08.20-án volt az első versenyünk, neki is és nekem is, és nagyon büszke voltam rá mert 5.-ek lettünk az ügyességi versenyen! :) Nagyon büszke vagyok rá mai napig! Sok kisgyerek kedvence lett, mert rajta tanulták meg az alapokat. Terepen is megbízható, és jó gyors lovacska! :) Ugratni is szépen lehetett vele, de ez már a múlt kérdése, azt most nem írnám le miért... Lényeg hogy őt nagyon sokan szeretik! :) Képek:
KATTINTS AZ ELSŐ KÉPRE ÉS LÁSS MINDENT NAGYBAN! (de érdemes lenézni mert a képek alatt szöveg található! ;P)
Ariel pofija alulról :)

Ariel legel

Kék szettje amit tőlem kapott :)

Profil

Bújócska :)

Logószerű 1.

Logószerű 2.

Remélem tetszettek a képek! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése